Kartais gaila, kad psichozė turi neigiamą konotaciją… Nes to, kas nutiko prieš mėnesį, vos Opiumui paskelbus naujieną apie belenkaip ilgai Lietuvoje lauktą Boiler Room šokių sesiją, transliuojamą visam pasauliui (milijonui su viršum youtube ir pusantro lemo feisbuke, at least), kitaip nei masine reiverių psichoze nepavadinsi. Bet TIK teigiama prasme.

Ribotas kiekis bilietų kaipmat buvo iššluotas. Ta prasme, kaipmat reikšmė šiuo atveju – žaibo greitis. Timeline’ai tų, kurie seka elektroninės muzikos sceną buvo tankiai nusėti džiaugsmo pliūpsniais ir Boiler Room Vilnius renginio nuorodomis. Nusėti taip, kad net „draugo“, per dieną keliančio po penkis selfius ir keturis konkursų repostus pastebėti nelabai įmanoma. Žodžiu, komunikuoti šitą eventą reikėjo mažai, nes tarptautinio koncepto vardas ir lineup’as kalba patys už save. Valio Opiumui! 

Laukimas – pats bjauriausias reikalas. Bet, kurį laiką atsikankinę, jau trinam rankas, trepsim ir savaitgalio outfit’us bei nuotaikas ant pjedestalo užkėlę namuose blizginame. Esame garantuoti, kad jūs darote tą patį, nes ketvirtadienis ir ilgai lauktas renginys jau va TUOJ. Žodžiu, laukiantiems – dangus. Dar tik primename, jog po Boiler’io karuselė nesustoja, nes tris dienas į programą įtraukęs, Opiumo organizuojamas festivalis #ALFAVINLIUS Islandijos gatvėje tęsis iki sekmadienio paryčių. Na, tiksliau, jau nuo jūsų pačių priklausys, kiek tai tęsis.

Na, o geram ketvirtadienio ir, apskritai, #ALFAVINLIUS tūsavaitgalio preparčiui – jūsų dievukų (ką jau čia, nevaidinkit, gerai?), Opiumo rezidentų mėgstamiausi, žiūrimiausi ar klausomiausi Boiler Room įrašai. Kalba klube dažnai pasirodantys didžėjai, kurių sceniniai vardai tikrai nereikalauja atskiro pristatymo.

 

12 INČŲ PO ŽEME

Du mėgstamiausi, labiausiai klausyti, ir patys svarbiausi mums Boiler’io setai.
Labiausiai obvious taip pat, bet su svarbiomis priežastimis.

– IVAN SMAGGHE BOILER ROOM @ W PARIS –

Šis Ivano miksas yra vienas mėgstamiausių girdėtų DJ setų, kalbant ne tik apie Boiler Room’ą, bet ir per visą laiką. Tai labai didelę įtaką Vilniaus naktiniam gyvenimui padaręs setas – ypač jame pirmą kartą nuskambėjęs Red Axes gabalas.

Jo dėka Vilniuje atsirado naujų draugysčių, naujų muzikinių projektų, naujų nakties legendų. Klausant šį miksą bei grojant šį gabalą – Vilniuje šokta nesuskaičiuojami kiekiai valandų, pačiomis įvairiausiomis progomis, pačiu įvairiausiu paros metu.

 

– RED AXES BOILER ROOM IN TEL AVIV –

Klausant šį miksą visuomet apimdavo magiškas ir paslaptingas jausmas. Red Axes buvo tik pradėję kilti aukštyn, buvo tik ką pirmą kartą apsilankę Vilniuje. Išgirdus pirmus „Siam – downtown tel aviv“ akordus ir žmonėms šaukiant žodį tel aviv, paslapčia pasvajodavome – kaip šis renginys atrodytų Vilniuje. Visa Tel Avivo scena atrodė tokia paslaptinga, įdomi ir nauja. Simboliška ir labai džiugu, kad būtent Red Axes dalyvaus pirmajame Vilniaus Boiler Room’e.


SPLIT PULSE

– TRAXX @DEKMANTEL –

Boiler Room’ų neseku visų iš eilės, dažniausiai išmeta youtube suggestions ir, kai yra nuotaika, pažiūriu. Tai – visų laikų geriausias man žinomas Traxx Boiler Room grojimas Dekmantelyje.

– CONTAINER –

Antrasis yra Container, labai žavus distorted purvas, šlykščiausios muzikos favoritas, galėtų vadintis DJ Šliužu. Su mielu noru visada klausau.

– SVEN VATH –

Na ir trečiasis yra maestro Sven Vath. Nepakartojama atmosfera, viskas gražu nuo a iki z. Magiškiausias momentas prasideda nuo 1h 30min, kuomet įkaišioja Gregor Tresher – About a good place.

MANTAS T.

– SKREAM b2b DISCLOSURE @ W LONDON –

Boiler Room’us žiūriu retai – pagrinde dėl laiko trūkumo ir kitų greitesnių bei efektyvesnių muzikos diginimo kanalų. Bet šitas tai top – ne tiek dėl muzikos – šiuo metu jau plaukioju kituose muzikos stiliaus vandenyse – kiek dėl vaibo nuo 50 min su pagalvėmis. Užrodė Karolis Aleksynas aka Noia (Untitled Tricks).

ANNA HANNA

– ACID PAULI IN TULUM-

Vienas iš mano mėgstamiausių Boiler Room setų: puiki kombinacija, kurioje susitinka dramatiškumas ir trippy muzika. Šį dažniausiai klausau po savaitgalių. Bet rekomenduoju perklausyti ir Surgeon Boiler Room x Dekmantel Festival Live Set bei Octave One Boiler Room Moscow Live Set.

TADAS QUAZAR

– IVAN SMAGGHE –

Vienareikšmiškai.

Dėl atlikėjo asmenybės ir muzikinės brandos.

Dėl to, kad makabriškai eklektiškas.<

Dėl to, kad suvienijo (mane) su jaunuoju ir šiek tiek senesniu Vilniumi.

 

Iš atlikėjų Boiler’io pasirinkimų matosi, kad Tadas ir Inčai – panašų skonį ir supratimą turintys scenos draugeliai 🙂

Taigi, skiriam visiems skaitytojams pasimatymą Opiume jau poryt, bet nepamirškit, kad penktadienį bei šeštadienį toje pačioje vietoje taip pat verta ir būtina šokių aikštelėj patrypti:

Alfavilnius | Smala: Acid Arab 04.29

Alfavilnius | Silence Night: Robag Wruhme 04.28

 

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292