/Mano vidinis pasaulis visuomet stipriai kitoks nei realybė/ sako atlikėja Migloko. Tik jos pažįstami žino, ką reiškia miegoti ant rožinių debesų, apsigyventi po vandeniu, skristi ant drakono ir pasivertus katinais gaudyti kokosų pieno skonio lietaus lašus lauke.

O jūs sužinosite, ką reiškia bėgti nuo baimių, atrasti laimę, atrasti save. Tik šį kartą – mažiau reivo, daugiau atvirumo ir šilumos.

Ar atlikėja-kūrėja yra tai, kuo labiausiai didžiuojiesi?

Taip, aš tikrai tuo didžiuojuosi. Esu dėkinga už galimybę kurti ir turėti klausytojų. Tikrai wow.

Tavo 2010 metais pasirodęs albumas buvo naujovė muzikiniame pasaulyje. Nusikelkime į tuos laikus.

Tuometinis albumas buvo žinutė, kad aš esu, aš dainuoju ir dainuosiu. Taip pat jaučiau didelį išsilaisvinimą iš patyčių, kurių nemažą dozę esu patyrus mokykloje. Pirmojo albumo tekstai tikrai visiškai kvaili ir vaikiški, bet nesiginčysiu – dainos vis vien veža. Jį vertinu kaip storą, riebų, gerą iškepusį blyną.

O su kitais muzikantais nuo pat pradžių palaikau labai gražius ryšius, pati niekuomet negailių pozityvių komentarų kitiems, dėl to ir pati sulaukiu malonaus atpildo.

Tau svarbu būti mėgiamai?

Manau, kad visi kuriame tam, kad būtume išgirsti, suprasti ir rastume bendraminčių. Taip pat ir aš.

Atsidūrusi muzikos pasaulyje supratai, kad čia bus sunku, išsigandai. Ko?

Dalykai, kurių tada išsigandau, dabar atrodo juokingi. Tiesiog buvau per daug vaikiška patirtims, į kurias pakliuvau tuomet, ir visiškai nežinojau, kaip elgtis. Buvau absoliučiai nepatyrus ir tikrai visiškai „žalia“.

Olandja tapo vieta, į kurią pabėgai.

Taip, ten buvo labai gerai. Sutikau nemažai lemtingų žmonių, kurie paliko neišdildomas žymes mano gyvenime. Taip pat išbandžiau save kitose meno medijose, keliskart koncertavau, sulaukiau pasiūlymų iš olandų muzikos managemento, klipų kūrėjų, bet buvau stipriai pasimetus dėl to, ką noriu daryti savo gyvenime, ir tuo momentu atmečiau visus pasiūlymus..

Iš tikrųjų, kai tik suvokiau, kad visgi aš nesu multimenininkė, o tik dainininkė ir kompozitorė, pradėjau koncertuoti. Tai buvo mėnesis gerų koncertų ir BOOM – sužinojau, kad laukiuosi. Po gero starto turėjau ir vėl sustabdyti koncertus, grupė labai nusivylė, bet tiesiog jaučiau, kad laukiuosi ir negaliu koncertuoti.

Tuomet grįžau į Vilnių ir vėl norėjau tiesiog būti ramiai, sustabdyti savo muzikinę veiklą ir tik laukti vaiko, kurti dainas ateičiai. Bet labai džiaugiuosi supratusi, kad aš tikrai esu dainininkė ir scenos žmogus, ir niekada negalėsiu būti niekuo kitu. Tai padarė mane labai ramią.

Kodėl grįžai namo?

Taip susiklostė mano gyvenimas. Išsiskyriau su savo vaikinu olandu ir nebematau prasmės ten būti. Man labai gera Vilniuje, šiuo metu jaučiu, kad tai tikrai mano vieta.

Kartais atrodo, kad net sostinė yra per maža tokių žmonių, kaip tu, talentui ir saviraiškai.

Vilniuje jaučiuosi puikiai ir tikrai savo mieste. Vilnius visuomet išlieka mano tikrieji namai, nesvarbu, kur gyvenimo kelionės nuneša. Čia tikrai galiu būti savimi, ir man tikrai pakanka kultūrinės veiklos ir laisvės saviraiškai.

Esu tikrai laiminga šiuo metu čia. Vilnius jėga.

Esu labai plačių pažiūrų ir ,tiesą sakant, kad ir kokiose šalyse esu buvus, man visur patiko, nes tiesiog priimu kiekvienos vietovės žmones tokius, kokie jie yra. Jų papročius taip pat.

Išleidai patį šviežiausią kūrinį – „Lithuanian winter“. Kuo jis kitoks?

„Lithuanian Winter“ taip pat yra naujas žanras – buvau įkvėpta Drake bangos. Visą tą jausmą sujungiau su savo asmeniniu jausmu ir gavosi „Lithuanian Winter“. Ankstesnioji mano kūryba buvo įkvėpta Elvis Presley, Ottis Redding, Amy Winehouse sielos, tai žadu atnaujinti ir dabartiniuose muzikiniuose kūriniuose.

Daug laiko skiri ir džiazui.

Skirtingi mano muzikos stiliai (plataus spektro stilistika) atspindi mano vidinį pasaulį. Aš esu labai plačių pažiūrų ir mano muzikinis judėjimas tai atspindi. Aš dainuoju klasikinį tango su Martynu Levickiu,klasikinį jazz su grupe „The Schwings“, atlieku elektro muziką, groju soul’ą, blues balades,r&b, trible ir netgi rock.

Mano dainos gimsta tiesiog tokios, kokios jos gimsta, ir jos visad gimsta skirtingų stilių. Johnas Lennonas ir Prince‘as neturėjo ribų kūrybiniame žanre, kaip ir mano kūryboje, todėl mūsų braižai panašūs. Kiekvienoje dainoje gali jausti, kad tai mano, bet jos taip pat visiškai skirtingos. Manyje telpa labai daug turto.

Tave apibūdina kaip alternatyvios muzikos kūrėją.

Spontaniškai nutraukusi savo karjerą pasėjau galimybę pavadinti savo muzika alternatyvia. Bet palaipsniui grįžtu į sceną ir ateityje ši samprata kils aukštyn.

Tokių kūrėjų, kaip tu, nėra daug. Kalbame ne tik apie muziką, bet ir stilių.

Niekada neseku mada vien tam, kad būčiau madinga. Bet jei tuometinė mada artima mano asmeniniam skoniui, mielai einu išvien. Šiaip labai prie širdies Karalienės Viktorijos laikų stilius, secesija, ankstyvasis retro, vėlyvasis retro, hipių epocha ir ,žinoma, futuristiniai laikai.

Mėgstu derinti skirtingo laikmečio atributus tarpusavyje, taip išgaunu savitą stilių. Rengiuosi absoliučiai pagal nuotaiką ir mano apranga tikrai atspindi tai, ką jaučiu viduje. Taip pat dievinu „Adidas“ ir „Nike“ sportinius drabužius, kuriuos kartais netgi derinu su kitais absoliučiai vintažiniais drabužiais. Dievinu akinius nuo saulės ir šiaip akinius. Turiu daug senų ekskliuzyvinių drabužių ir iš savo močiutės, ir promočiutės,  kurias be galo vertinu ir saugau.

Pasauliui parodau savęs tiek, kiek tuo momentu jaučiu. Ir pasaulyje ieškau bendraminčių – tai man svarbiausia.

Gyvenimo prasmė?

Gyvenimo prasmės apstu visur, visokiausiuose dalykuose, mylimuose žmonėse, veikloje, pokyčiuose, siekiuose ir netgi daiktuose.

 

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292