Pamenate romantiką? Sooo last millenium, ane? Kažkada ji buvo net labai ant bangos: „Notting Hill“ su Hughu Grantu, „Pretty woman“ su Julia Roberts, „Titanic“ su Leo, „Meet Joe Black“ su Pittu, meilužis Deppas „Don Juan DeMarco“ ir kiti epiniai filmai apie mylimas moteris, mylinčius vyrus, socialinių barjerų laužymus, iniciatyvius, emocionalius ir gražius žmones.

Dar buvo laiškai ir restoranai be jokio wi-fi, buvo ir Take That, Bon Jovi, Bryan Adams plakatai ant sienų ir tikėjimas likimu, atjojančiu ant balto žirgo. Bet ne apie nostalgiją aš čia, kurios, jei atvirai, nejaučiu.

Sulig kiekvienais metais apetitas augo: „O… tai tik tiek?“. Juk kino, reklamų, muzikinių klipų herojai stengėsi kur kas labiau. Galų gale atsiradęs didelis egocentrizmas kone visą dėmesį skyrė kūnui, kuris turėjo susitalpinti į lieknus silikoninius rėmus, baltus dantis, pabudus iš ryto – gražų makiažą ir tinkamai paveltą šukuoseną ant vėjuoto vandenyno kranto. Vis mažiau rūpėjo „kaip“ ir vis labiau rūpėjo „koks“. Į 2000-uosius įžengėm užpūstomis vakarienės žvakėmis ir online santykiais, kurių privalumas vienas – jokio latekso kvapo. Jis pasijusdavo tik vėl susitikus po ilgo nesimatymo, kai romantikai nebūtinai likdavo laiko.

Taip, mielieji, romantika pavirto į seksą. Ir seksas, kaip priklauso, būtinai, on fire – daug garso ir šviesų. Šiemet seksas pasirodė visu gražumu filme su daugybe pilkų atspalvių. Pastebėjot, kad šv. Valentino dienos proga tik tiek terodė kino teatrai?

Kai pagalvoji – viskas daug paprasčiau. Nepulsi juk lyginti, kaip mylisi kaimynė ir kaip mylisi taviškė mergina, pas kurią garso daugiau, o pas kurią – purslų. Tuo tarpu romantikos ribos plėtėsi tiek, kad ji sprogo pati nuo savęs ir nuo mūsų visų, išsiliejo per kraštus taip, kad kiti bijo pradėti ją tvarkyt, bijo laiptais jos į viršų lipt, nes ten jau kaip ir parašiuto reikia. Trumpai tariant, dabar romantiškus akcentus reikia sugalvoti, suorganizuoti, profesionaliai jiems pasirengti ir išeiti į eterį su dideliu BUM. Arba neišeiti į eterį visai.

Šio tūkstantmečio romantika –  go big or go home.  Pavyzdžiui, pasipiršk vietoje Google įkėlęs savo paveikslėlį su „Ar tekėsi už manęs?“. Iki šios dienos kelias buvo ilgas, išbandyta daug, o kartelė romantikai kilo tiek, kad maža romantika – tik pėstininkas, vienišas pilkos spalvos atspalvis. Tokią romantiką sunkiau sugalvoti ir ją baisu išbandyti, nes „nusivils, manys, kad nesistengiau, nesupras ir nepatiks“. Iki didelės romantikos kelias ilgas, todėl… Ji palauks, o seksas – čia pat.

Iš tiesų, romantika sekso galaktikoje nedingo, tik vargšei iškelti lūkesčiai tokie, kad ji pranyksta mūsų dideliame apetite viskam, čia ir dabar. Nedingo nei vyrai, norintys gėles skinti ir nuo priešo ginti, nei dingo moterys, laukiančios pėsčiomis iki jų pareinančių. Tiesiog dabar drąsos reikia mažiems, ne dideliems dalykams.

Nesitikėjot, kad apie romantiką kontempliuosiu, ar ne? 🙂

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292