Švęsti Valentinkę ar nešvęsti? Va ir klausimas. Žmonių grupė (nesinori kategorizuoti žodžiais didelė ar maža) jau seniai nusprendė, kad meilei paminėti skirta šventė tapo atvirukų gamintojų diena. Todėl ją minėti griežtai draudžiama. Bet ilgainiui šių žmonių susidarė tiek daug, jog dabar jau būtų net nemadinga pripažinti, kad nemėgsti vasario 14-osios! Tad ką daryti, paklausite jūs manęs.

Puikų atsakymą išskirtinai Miesto džiunglėms pateikė super nuostabių iliustracijų kūrėja Riva, į visą konfiuzą pažiūrėjusi šmaikščiai, gal šiek tiek kandžiai, bet taip mielai!!!

Iliustracijų autorė pati sako, kad nekenčiančių Valentino dienos tikrai daug, nes:

Pirma. Ji simbolizuoja komerciją. Antra. Meilė vemti verčia (aišku, dažniausiai tuos, kurie yra vieni). Trečia. Taigi jeigu myli, tai myli visada, ne tik per Valentinkę, ane? (nors reikia prisipažinti, kad retas, kuris be progos kažką padovanoja antrai pusei…).

Tik pati Riva tiki meile, mato Valentino dienos šventėje gražią prasmę, tad skaitytojams pristatė abi puses atspindinčias iliustracijas. Vienos ironiškai įkąs, o kitos primins, kad šiaip tai meilė visai jau nieko dalykas.

Daugiau jos puikių darbų rasite čia:

Instragram @redrawarts

https://www.instagram.com/redrawarts/?hl=en

Facebook REdraw

https://www.facebook.com/redrawarts/

Tai ko nori moterys?

Jei esate iš tų, kurie jau rado savo keistuolį – Jūs esate patys laimingiausi žmonės pasauly! O jei vis dar ieškot – nustokit! Juk geriausi dalykai nutinka netikėtai!

Meilė tai – kava ir keksiukas!

Nebūk atsilupęs – ji laukia, kol tu išdrįsi!

Ar jau spėjai Valentino dienos proga vėl susiinstaliuoti Tinderį?

Specialus super – keksiukas specialiai progai! Svarbiausia, nepaspringti nuo tos meilės

Ar atsimenat tuos mokyklos laikus, kai pakirsdavo kojas, koridoriuje išvydus tą jo eiseną ir valiūkišką žvilgsnį? 🙂 Ar išdrįsai išsiųsti atviruką?

Kai susitari per Valentino dieną „JOKIŲ DOVANŲ“, bet… Ji negali praeiti pro tą jaukų knygynėlį, kuriame Jis vartė tą knygą, kurios taip norėjo… O jis negali praeiti pro tą šokolado parduotuvę, kurią Ji taip mėgsta! Busted!

Meilė kaip vynas – su amžium tik stiprėja!

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292