„Kiekviena nesėkmė turi savo istoriją. Kiekviena istorija turi pamoką. Labiausiai įkvepiantys Vilniaus lyderiai dalijasi savo epinėmis nesėkmėmis ir išmoktomis pamokomis.“ Tokiu šūkiu savo Facebook paskyroje ir renginiuose lankytojus pasitinka pirmieji į Baltijos šalis, o dar tiksliau – Vilnių, tarptautinį „FuckUp Nights“ renginį „atvežę“ organizatoriai.

178 miestai, 6 žemynai, 25-ios kalbos – štai taip plačiai visame pasaulyje per 4 metus pasklido draugų šutvės iš Meksikos sugalvota renginio ir judėjimo koncepcija, raginanti į nesėkmes žvelgti kaip į pamokas ir tai daryti ne su nerimu, gėda ar nusivylimu, o tik plačia šypsena ir motyvacija. Niujorkas, Milanas, Singapūras, Briuselis, Ciurichas, Vašingtonas… „FuckUp Nights“ pranešėjų istorijų skirtinguose pasaulio kraštuose kas mėnesį atvyksta pasiklausyti apie 15 000 žmonių.

FuckUp Nights Vilnius Vol. III (nuotr. aut. Donatas Vataitas)

Šiemet, rugsėjo mėnesį Vilnius taip pat pateko į tarptautinio projekto istoriją, o vietinių renginių lankytojai – į minėtą statistiką. „Žinojome, kad lietuviai yra pasirengę motyvuoti save ne vien standartinėmis sėkmės, bet ir unikaliomis nesėkmių istorijomis, mokytis ne vien iš savo, bet ir svetimų klaidų. Manėme, kad renginys Vilniuje turėtų sulaukti dėmesio – kitaip nebūtumėm sumanę jį organizuoti. Tačiau tokios minties, kad per mažiau nei dvidešimt minučių gali būti iššluotos visos laisvos svečių vietos, tikrai neturėjome. Tiesa, šį susidomėjimą laikome ne sėkmės istorija, o šiuolaikiškos ir išrankios auditorijos įvertinimu už komandos pastangas bei darbą. Nors lapkričio 17-ąją organizavome tik trečią renginį, kuris, beje, buvo dvigubai didesnis nei ankstesnieji, galbūt ir reikšmingesnis dėl „FuckUp Nights Vilnius“ sezono uždarymo, tačiau nesėkmių pasitaikė ne tik pranešėjų pasakojimuose, bet ir mūsų komandos organizacinėje veikloje. Na, kaipgi renginių, o juolab „FuckUp Nights“ organizavimas be „fail‘ų“?“, – su šypsenomis kalba meksikiečių idėją Lietuvoje įgyvendinusios komandos nariai.

FuckUp Nights Vilnius Vol. III (nuotr. aut. Donatas Vataitas)

Trečiąjame ir paskutiniame šiais metais vykusiame renginyje savo patirtimis dalijosi net 6 pranešėjai: rašytojas, scenaristas, „Fabula Hill + Knowlton Strategies“ kūrybos vadovas Aidas Puklevičius; P2P skolinimo ir finansavimo platformos „Welltrado“ įkūrėjas ir vykdantysis direktorius Tomas Medeckis; „Kurk Lietuvai“ ir „Invest Lithuania“ valdybos narys, turintis didžiulę patirtį NVO bei finansų sektoriuje – Alex Gibb; Naujasis Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, ilgametis Europos Parlamento pirmininkų patarėjas Arnoldas Pranckevičius; FuckUp Nights Vilnius Vol. III (nuotr. aut. Donatas Vataitas)Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail“ kapitonas, idėjos bendraautoris, knygos „Gyvenimas audroje. Kaip išlikti sausam“ autorius Paulius Kovas; „HOLD“ įkūrėjas ir inžinierius Stasys Piliutis.

Nors renginys truko bene dvi valandas, klausytojai nė neplanavo skirstytis anksčiau, o savo susidomėjimą istorijomis atskleidė kalbėtojams užduodami įvairiausius klausimus: apie teisingus strateginius verslo ėjimus, komandos kūrimo modelius, žmogiškųjų vertybių svarbą projektuose bei kitas subtilybes, galinčias ateityje išgelbėti nuo pranešėjams nutikusių nesėkmių pasikartojimo klausytojų gyvenimuose ir versluose.

„FuckUp Nights Vilnius“ organizatoriai pabrėžia, kad lapkričio 17-ąją „Rise Vilnius“ vykęs renginys – paskutinis šiais metais. Tačiau 2017 metų sausio mėnesį komanda ir vėl kvies susidomėjusius sekėjus pasimatyti bei drauge pasiklausyti įkvepiančių Lietuvos lyderių nesėkmių istorijų. Kur, kada ir kaip? Sužinoti pavyks tapus aktyviu „FuckUp Nights Vilnius“ Facebook paskyros sekėju.

Nuotr. aut.:  Miesto džiunglės/Donatas Vataitas

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292