Kur tas visas jaunimėlis būna, kai vietiniai reivai vyksta? Penktadienį Lofte literaliai PJOVĖM rusų reiverių tūse – visą vakarą ten šėrė „Little Big“ iš St. Peterburgo. Ir god damn, seniai vienoj vietoj nemačiau tiek greičio akinių ir old school‘inių Adidas‘o treningų. Ir TAIP, didžioji dalis visų spalvotų reiverių garantuotai į koncą tiesiai iš pamokų atvarė. Fuckin gražu!

Little Big nebuvo vienintelės vakaro pažibos – juos apšildė lygiai tiek pat nusirovę Batoni (čia iš kirilico pats išverčiau, tai gali būti ir melagingas pavadinimas) ir labai atsakančiai APŠILDĘ Digital Digital. Gyvenime nebuvau matęs taip labai besitaškančios DJ ir apskritai, ko daugiau tikėtis iš band‘o, kurie save pristato kaip drum&bass‘erius, grojančius electro-punk‘ą?

Little Big stojo ant scenos, kai didžioji dalis chebros jau buvo iki pusės nusirengę ir sunkiai gaudė kvapą, taip užtikrintai apšildantys padirbėjo. Pats koncas buvo tikrai visiškas nusirovimas, bet kur kas daugiau noriu atkreipti dėmesį į susirinkusius žmones.

Sutikau ir reiverių veteranų, į ketvirtą dešimtį įkopusių, ir žmonių, iš kurių labiau tikiesi Mojo Lounge tipo playlistų. Bet žaviausiai vistiek atrodė visas iki begalybės nusirovęs jaunimėlis. Iš esmės Lofto amžiaus vidurkis tą vakarą turbūt sunkiai pilnametystę siekė. Bet dabar įsivaizduokit minią energingo jaunimėlio, trypiančio grojant hardstyle‘ui. O taip, buvo karšta. Įpusėjus koncui žmonių minios vidury tas pats minėtas jaunimėlis užsuko visai neblogą pogą, neslėpsiu, akys sužibėjo ir man, ilgai netruko kol įsisukau palaidais plaukais truputį jaunystę prisiminti ir silpnesnių pastumdyti.

Visumoj į koncą po ilgos darbo dienos sunkiai kojas atnešęs, iš jo išėjau džempaką per petį permetęs ir rankove prakaitą šluostydamas. Gal kiek ir nesitikėjau (visgi Little Big man iki šiol „žaidė“ tik savo nenormaliais klipais ir aštriais tekstais), bet šio penktadienio reivą drąsiai į top‘ą rašau. Seniai kas taip išjudinęs aptingusį kūną buvo.

Bet grįžtu prie to, nuo ko pradėjau. Kur, po perkūnais, visas tas išsišiepęs ir ištisas valandas nesustojantis trypti jaunimėlis, kai reivai užsienio zviozdų nepriveža? Chebra, merdėja underground‘as, sutariam, kad nesivaikysit garsių vardų ir support‘insit ką turim, deal?

Ai, ir pabaigai – TAGIL! Smagu ir šitą išgirsti po kelių metų pertraukos buvo, TAGIL ir jums, jaunieji Vilniaus nusitaškėliai 😉

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292