Savo simpatijų „Sūpynių“ festivaliui ir visai minimalistų komandai tikrai nežadu slėpti – nesunku pastebėti, kad metai iš metų palaikome šitą elektronščikų/ kultūrščikų šaiką bei jos narių idėjas. Ir pagaliau, ooo, pagaliau Supkės grįžta po metų pertraukos, kuri festivalio mylėtojams atrodė tarsi visa amžinybė.

Tiesa, į jau 11-tą kartą vykstančią elektroninės muzikos šventę kai kurie žiūri atsargiai, mintyse ir viešumoje kelia įvairius klausimus, į kuriuos, manau, būtina atsakyti. Ta proga, pokalbiui prie bendro stalo susėdome su festivalio organizatoriais, tikiuosi, daugeliui puikiai žinomais minimal.lt atstovais – Daivaru Kažukausku (Adeph) ir Filipu Rimkumi (Kameu).

Daivaras ir Filipas (minimal.lt)

Norėtųsi pasidalinti paklode jaukių ir linksmų prisiminimų iš praėjusių Supkių – kaip ten susipažinome su naujais, dabar jau labai gerais draugais ar kolegomis, kaip nutrūktgalviškai lakstėme miškais, šokome paryčiais ar dalijomės džiaugsmais su nepažįstamaisiais. Linkėjimai blogerei Mahilai – jos atmosferiniai įrašai apie šį festivalį yra išties taiklūs (paskutinis iš jų ČIA).

Turbūt ir patys vieną kitą sentimentą į Feisbuką esate išleidę ar bent jau savo timeline’uose draugų prisiminimų postus pastebėję. Regis, dalintis įspūdžiais galima visą amžinybę, o tai aiškiai parodo, kokią išliekamąją vertę „Sūpynių“ festivalis sukūrė per šitiek metų. Apie indėlį į elektroninės muzikos tyrinėjimus, pažinimą ir atradimus turbūt nė kalbėti nereikia: festivalio ir kitų minimal.lt organizuojamų eventų, kad ir legendinių Minimal Mondays, ilgaamžiškumas kalba apie įdirbį ir rezultatus labai aiškiai.

Iš tiesų, šiais metais labai nustebino vangus elektroninės muzikos ir šio festivalio gerbėjų požiūris ir keliami klausimai: ar tai – paskutinis festivalis? Galbūt tai bus blogiausios Sūpynės ever? Kodėl tokia didelė bilieto kaina? O kur tikri headliner’iai? Kodėl pakeista lokacija – festas bus nebe tas… Visa širdimi jaučiu nerimą, kažkokį nepagrįstą nusivylimą, todėl pabandysim šiuo pokalbiu visiems įpūsti supratimo, to išgyvento Sūpynių vibe’o, pozityvo ir stipraus laukimo. Juk ilgėjomės taip ilgai, o liko vos kelios dienos!:)

Taigi, jūsų laukia beveik 40 minučių klausymo, bet, galiu užtikrinti, kiekviena minutė – įdomi ir vertinga. Nespekuliuosiu intrigomis, tiesiog įsijunkite, pasiklausykite ir penktadienį Dūburio ežero saloje pasimatykime!

Interviu juodraštis pilnas ne vietoje ištartų žodžių, juokingų reakcijų ir intonacijų, pamestų ar netikėtai kilusių minčių, emocinių nuokrypių, neaiškių pašalinių garsų ir gana asmeniškų bei intymių pasisakymų.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292