Sudėtinga pasakyti, ar Linos Brazau istorija – apie svajonių virsmą realybe, savęs pažinimą, ar apie kūno, minčių ir karjeros pokyčius. Žinau tik tai, kad šis interviu juodraštis tikrai nėra tiesiog sėkmės istorija. Viskas glūdi kur kas giliau.

Savo laimę ir gyvenimo džiaugsmą Linai teko iš naujo pastatyti ant kojų. Išgirdę šį pokalbį galite pamanyti, kad dėkingos aplinkybės pašnekovei susiklostė savaime, tačiau turėtumėte žinoti: įsiklausę į mintis ir pasąmonę, sėkmę galime ne taip ir sudėtingai patys sau nusikalti.

Apie Liną šiame mažame Lietuvos pasaulyje po truputį pradedama kalbėti: ji ne tik nuolatos kviečiama fotografuotis išskirtinėse profesionalių fotografų fotosesijose, mergina apie savo kūno pokyčius drąsiai kalbėjo ir Edvardo Žičkaus laidoje „Gyvenimas“. Nors svorio pasikeitimai turėjo didelę įtaką siekiant iš naujo atrasti vidinę ramybę ir laimę, bet tai – tik dalis pamatų, kuriuos padėjusi artistė atrado save kitoje karjeroje – kine. Ir štai, pirmas vaidmuo pilno metro filme jau yra jaunos merginos rankose.

Išties yra labai sudėtinga žmogų atskleisti tekstu, todėl galvojau, kad pasirinkus podcast’o formą bus paprasčiau. Nė velnio! Reikėtų pamatyti spindinčias, užsidegusias, laimingas ir jautrią sielą atskleidžiančias Linos Brazau akis. Ir tai, kai šios susigraudina prakalbus apie merginos svajone patikėjusią moterį, mentorę, vadybininkę, lydinčią per naujai atrastą painų bei nepažintą profesinį kelią. Labai nuoširdu. Todėl tikiu, Lina eis toli, nes vidinę ramybę, savo pasaulį atradusiam žmogui nesisekti tiesiog negali. Tai paprasčiausiai įrodo įvykiai, nutikę pašnekovei per pastarąjį pusmetį.

Daugiau žodžių nereikia, nes dar daug jų išgirsit – laukia ilgiausias įrašytas Varkės pokalbis, kurį išties verta iki galo išklausyti. Juk kažkas turi priminti, kad kiekvienas GALIME pasikeisti ir sugauti tą pasiklydusią laimės paukštę – tereikia žinoti, kuo nori tapti ir su savo vidiniais demonais, kurių turime visi iki vieno, susitarti. Tik tiek. O tada ima dėtis stebuklingi dalykai. Vieną jų galite pamatyti spustelėję ČIA – Lina pačiame pirmajame savo vaidmenyje.

Taigi, interviu juodraštis pilnas ne vietoje ištartų žodžių, juokingų reakcijų ir intonacijų, pamestų ar netikėtai kilusių minčių, emocinių nuokrypių, neaiškių pašalinių garsų ir gana asmeniškų bei intymių pasisakymų.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292