Dar rudenį gavau Vilniaus Vokiečių gatvėje įkurdinto naujo maisto taško kontaktus intervui – sakė, du jauni bičiukai atidaryti mieste neregėtą greito maisto restoraną sumanė, tai taip ir padarė, todėl ką pasakyti tikrai turi. Tempiau tempiau gumą, kol galiausiai, po ilgo susitikimo planavimo, įgyvendinau šią misiją. O tie jauni bičiukai savo verslumu tikrai įkvėpė!

„No Forks“ kokybė ir atsakomybė prieš valgytojus kabo ant kolegų/draugų/kambariokų Luko ir Emilio pečių. Kurį laiką gvildenę šiuolaikinių technologijų verslo idėjas, jiedu galiausiai pasuko visiškai kitu startup’o keliu bei nesibaimindami šovė tiesiai į vieną sudėtingiausių sričių. Restoranų pasaulyje išsilaikyti, jokia paslaptis, yra žiauriai sunku, o sostinės senamiesčio židiny įkurtas „No Forks“ jau tuoj tuoj paminės prabėgusius pirmuosius metus.

Ar ragavote jų american (new) ir meksikietiškų patiekalų? Žmonės kalba, kad žiauriai skanu. Dėl tokių atsiliepimų ir atrodo, kad kažką gerai tie bičai daro. Ir porcijos, matyt, tokios su kaupu.

Interviu juodraštis – pilnas ne vietoje ištartų žodžių, juokingų reakcijų ir intonacijų, pamestų ar netikėtai kilusių minčių, emocinių nuokrypių, neaiškių pašalinių garsų ir gana asmeniškų bei intymių pasisakymų. Tai kodėl visuomet tokį nuoširdų, nesuvaidintą pokalbį reikėtų slėpti po galybe dirbtinai sulipdytų frazių? Atsakyti į šį klausimą tikrai galima, bet tiesiog dalijamės paskutiniu diktofono įrašu.

Taigi, Lukas ir Emilis – miesto džiunglių gyventojai, jaunieji verslininkai, Vilniaus centre atvėrę dviejų aukštų „No Forks“ duris, kuriuo užpildė greito amerikietiško/meksikietiško maisto nišą Vilniuje. Apie tai, kaip smarkiai vaikinai yra užsispyrę nepasiduoti maitinimo įstaigų kasdienybės sunkumams, koks požiūris veda juos į priekį „No Forks“ greitkelyje ir kokie vėjai pačioje pradžioje atpūtė verslininkus į virtuvę – klausykite interviu juodraštyje.

P.S.: Tam, kad klausytis būtų labiau įdomu – apačioje ieškok nuotraukų.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292