Tik jau nesakykit, kad nežinot, kas toks yra Valerijus. Nepatikėsiu. N metų atgal šukuosenų kolekcijomis daug dėmesio pritraukęs plaukų stilistas, UFF salonų vadovas ir įvairių iniciatyvų, renginių bendraorganizatorius miesto džiunglių gyventojams tikrai negalėjo praslysti pro akis.

Mes gana reguliariai su Valera pasikalbame apie tuo metu aktualius miesto įvykius, bet, būdavo, ir kokį bendrą projektuką, pavyzdžiui, įvaizdžio pokyčius salone paorganizuodavom. O šį kartą pokalbis natūraliai vystėsi apie tai, kodėl stilingas UFF kavos baras turėjo užverti duris, apie naujus ir ekstremaliai užgimusius projektus, tokius kaip UFF School ar „My Kitchen Is For Dancing“ diskoteką. Išlindo ir tema apie valdančiųjų durkes dėl alkoholio draudimų. Apie meilę sau ir drąsą realizuoti projektus taip pat pašnekėjom. Bet jūs tiesiog pasiklausykite, nesinori visko išspoilinti.

Interviu juodraštis – pilnas ne vietoje ištartų žodžių, juokingų reakcijų ir intonacijų, pamestų ar netikėtai kilusių minčių, emocinių nuokrypių, neaiškių pašalinių garsų, kartais – fakto klaidų ir gana asmeniškų bei intymių pasisakymų. Tai kodėl visuomet tokį nuoširdų, nesuvaidintą pokalbį reikėtų slėpti po galybe dirbtinai sulipdytų frazių? Atsakyti į šį klausimą tikrai galima, bet tiesiog dalijamės paskutiniu diktofono įrašu.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292