Nesakykit, šiomis dienomis kiekviena Vilniaus senamiesčio vieta turi savą, pažįstamą ir branginamą auditoriją, kryptį, bazarą, dress code’ą… Tam tikruose klubuose, restoranuose, pub’uose ar baruose gali sutikti daug įvairių žmonių, tačiau vietinė, dažnai besilankanti chebra puoselėja vienodas vertybes, pomėgius, stilių, atitinkantį vietos įvaizdžio taisykles ir/ar deklaracijas. Na, juk suprantate, apie ką aš.

Tiesa, kad ir kur beeitum, kai kurie veidai kartojasi, o kartais taip norisi įlįsti į naują bendruomenę ar erdvę su galybe skirtingų, unikalių, nepažįstamų veidų. Vis sukdavau galvą, kur čia užšokus, kad tokį įnorį patenkinti pavyktų. O nutiko taip, kad šią vasarą ėmiau ir atsimerkiau. Stovėdama LRT Opus terasoj, įsikūrusioje LOFTO kieme. Kiekvieną pirmadienį čia atvarau: ne tik ypatingų atlikėjų koncertų pasiklausyti, bet ir akių paganyti, atsipalaiduoti, įkvėpti naujų idėjų stebint kūrybiškus, underground’inius, itin stilingus bei originalų įvaizdį puoselėjančius koncertų klausytojus. Tai, žinokit, priėjau išvadą, kad būtent čia ir galima pamatyti daugiausiai skirtingų įvaizdžių, įdomių, ryškių, stilingų asmenybių ar, kaip dažnai sakau, personažų.

Kaip tyčia, į Freaks on Floor koncą pasikviečiau fotografą Igną Lukoševičių, tai išprašiau, kad vieną kitą žmogų Miesto džiunglėms užfiksuotų. Ir čia tik keletas. O įsivaizduok tokių tūkstantį! O kiek dar nespėjau už rankos pagauti… Margut margutėlėse masovkėse, jei į koncertus vėluoji, gali akis glostančių spalvų, derinių, šypsenų ir nepastebėti! So čekiraut 😉

 

 

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292