Tai žinot, sėdžiu sau ant sofos naglai vidury darbo dienos žiūrėdama „Love Actually“ (nes, nu, jei jau Geležinė Lapė žiūri, tai ko čia gėdytis), lieju ašaras kaip vaikais ir… Gaunu FB žinutę nuo Akvilės Kavaliauskaitės. Jei nežinote, kas čia per dama, man dėl jūsų gaila – Google it. Akvilė ir sakys: „Labas, padarėm funny filmą, gal nori įsidėt į Miesto džiungles?“. Ir, o, Dieve, tas filmas visiškai made my day!

Viena mano simpatija visad trumposiose žinutėse raidę V keisdavo į W. Jergau, turbūt nuo mIRC’o laikų niekas to nebedaro… Bet, apakinta iliuzijų, vis praleisdavau pro akis. Tai jūs iš mano klaidos pasimokykite ir, meldžiu, šių rimtų signalų neignoruokite! O, jeigu rimtai, niekad negalėjau pakęsti beraščių. Nuo savimi pasitikinčių beraščių man iš viso prasideda baisi alergija. Nors nesu labai jau grammar nazi, bet ex-filologės disciplinos savu laiku ima lįsti iš po stilingų drabužių. Tiesa, toks šalutinis efektas turėtų pasireikšti kiekvienam intelekto stoka nesiskundžiančiam asmeniui.

Akvilė apie naujo, kartu su komanda sukurto trumpametražio filmo „Taškas“ idėją pasisako trumpai ir aiškiai. O ką čia daugiau ir bepridursi tokia skaudžia šių dienų Lietuvos tema: „Daugybė žmonių paskutinį sakinį parašė prieš baigdami mokyklą, o paskui neberašė nieko. Mokėti lietuvių kalbą privalu kiekvienam, o ne tik rašytojams ir žurnalistams. Į savo kalbą dėmesio nekreipiantys žmonės net neįsivaizduoja, kiek daug lemia jų daromos klaidos.“

Tiesiog pasižiūrėkite video. Ir straipsniu pasidalinkite. Galbūt tuomet dalis jūsų feisbuko draugų, kurie net nežino kaip taisyklingai rašyti žodį „siųsti“, atsipeikės, susirūpins ar bent vieną kitą žodį prieš rašydami pagūglins. Va to artėjančių Kalėdų proga ir linkiu!

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292