Šį savaitgalį Vilnius pilnas renginių, bet apie išskirtinai vieną norisi papasakoti kiek daugiau – tai reivo (taip save jie pristato patys) grupė iš Rusijos „Little BIG“. Grupė, nors palyginti gana jauna, spėjo sulaukti pasaulinio pripažinimo – jų gabalai „Youtubėj“ renka milijonus peržiūrių, o gig’ai sutraukia tūkstantines minias.


Chebra susibūrė tik 2013-tais metais, tačiau jau spėjo išleist du albumus ir tris singlus, o pernai metais Berlyno muzikinių klipų apdovanojimuose su savo dainomis „Give Me Your Money“ ir „Big Dick“ skynė prizus. Per savo gana trumpą karjerą, Little BIG jau spėjo „apturinti“ ne tik gimtąją Rusiją, tačiau ir nemažą dalį Europos.
„Mes tik susukome klipą ir tapome žinomais visoje Europoje“, per vieną interviu sakė grupės lyderis Ilya. Ir tai visiška tiesa – jų pirmasis klipas „Everyday I‘m drinking“ surinko jau beveik 13 mln. peržiūrų – tai, drąsiai galima vadinti, hitas, apie labai paprastą stereotipą, lipdomą Rusijai – apie jų pomėgį gerti. Išsišokėliškas klipas, aštrūs lyrics’ai, visa tai užtikrino lengvą kelią į top’us. Nors asmeniškai žiūrėdamas ir ypač klausydamas jų gabalus, vis dar stebiuosi, kaip jautri ir užgauli Rusijos valdžia visos komandos nenugrūdo į giliausius kalėjimus.

Long story short, rytoj Loftą išneš tikras ir piktas rusiškas reivas, taip kad sutariam – nuo pirmų akordų stojamės ant galų pirštų ir prarėkiam gerkles apdainuodami Big Dicks. Nusireivinam neadekvačiai, davai?

Susitinkam ČIA.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292