Laikrodis už kokių 9 valandų oficialiai išmuš penktadienio vakarą. Vilniaus barus pradės pildyti žmonės greičiau nei alus tuščius bokalus, naktinių klubų šokių aikštelės grindys jau švies nuo blizginimo – lygiai taip, kaip ir merginų lakiniai aukštakulniai, o Tu vis sėdi ir galvoji, kur dar šį vakarą išleisti savo paskutinius eurus, nes Tu esi elektroninės muzikos gerbėjas, o visa tai ne Tau.

Penkioliktą kartą scrollindamas feisbuko newsfeed‘ą netikėtai prisimeni LOFTĄ ir jame kadaise vykusius elektroninės muzikos vakarėlius…

Tai va, gali vėl ruoštis praverti Švitrigailos g. 29 duris, nes šį penktadienį, kovo 24 dieną, 23:00, „Lofte“jau trečią kartą vyks audiovizualinių vakarėlių serija BALKONAS.

Visas veiksmas vyks antrame LOFTO aukšte – balkone.

Kodėl balkonas? Ogi todėl, nes stengiamasi „Loftą“ pristatyti kitaip: naudojama tik dalis visos didžiulės lofto erdvės, norima sukurti „balkonišką“ atmosferą.

Ant žemės bus naudojamos įvairios vizualizacijos priemonės, vakarėlį apšildys gyva grupė. Pagrindinis organizatorių tikslas – pristatyti „Loftą“ iš kitokios perspektyvos, sukurti labiau jaukią, o ne massive atmosferą. Taip pat šį kartą bus net du stage‘ai.

Kokie atlikėjai? The Flying Fish (Live), Obsalon (Live), taip pat elektroninės muzikos gerbėjams puikiai žinomi Samuel Tange iš minimal.lt,  Silent Melody bei dar daugelis kitų.

Organizatoriai taip pat pabrėžia, jog jie nuolatos stengiasi atrasti ir pristatyti naujus, Lietuvos elektroninės muzikos scenai dar nežinomus vardus, suteikia galimybę išbandyti save bei ragina atvykti žmones ir iš kitų Lietuvos miestų (!!!).

Kokia pagrindinė idėja? Klubinėtojai puikiai prisimena „Lofte“ rengiamų „Resolute“ bei „Blitzreivo“ vakarėlių serijas, todėl pagrindinė idėja, anot organizatorių, yra pagyvinti ir atgaivinti elektroninės muzikos vakarėlius „Lofte“, išnaudoti sumažintą lofto variantą, taip pat padaryti, jog vakarėlis būtų kartu ir jaukus, ir smagus.

Taigi, jeigu pasiilgai urbanistiškos lofto atmosferos, elektroninės muzikos ar naujamiesčio, nori aplankyti Balkoną ir patrepsėti – Miesto Džiunglių komanda Tau rado penktadienišką pasiūlymą.

 

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292