Juodą – baltą – raudoną „Poetę“ pristatė dizainerė Diana Paukštytė, „Mados Infekcijoje“ dalyvavusi jau 8-ąjį kartą. Tai yra tas atvejis, kai kolekcijos esmė atspindi patį kūrėją – be galo moteriška, santūri ir elegantiška.

Paklausius dizainerės, kokią reikšmę poezija turi jos gyvenime, tikslaus atsakymo taip ir negavau. Tačiau Diana Paukštytė prisipažįsta, kad jai autoritetas visuomet buvo stipri moteris, o kolekcija „Poetė“ atspindi drastišką, labai jausmingą, elegantišką ir tuo pačiu šiuolaikišką moterį.

Beje, pristatymo metu skambėjo ir atidžiai parinkta ir kolekcijos toną atspindinti muzika. „Mados Infekcijos“ dalyvė pasirinko lenkų kompozitoriaus Abel Korzeniowski kūrinius, kurie skambėjo dviems Auksiniams Gaubliams nominuotame filme „Naktiniai gyvuliai“.

Į mados tendencijas ir pasaulio aktualijas kūrėja stengiasi reaguoti atsakingai: pasak jos, yra svarbu išgauti aukso vidurį, kad drabužis turėtų išliekamąją vertę, o ne tik vaiktytųsi populiarumo.

Jei kolekcijoje paprašytume kūrėjos atspindėti meilę, ji pasirinktų elegantišką, švelnų toną su raudonos spalvos prieskoniu. Kaip drabužiuose atrodytų šiandien neišvengiamai skaudi prievarta? Dizainerė sako, jog vienareikšmiškai formos būtų agresyvios, galbūt tai geriausiai atspindėtų plėšyti drabužiai.

Dianos Paukštytės kolekcijos „Poetė“ akimirkos. Užfiksavo Viktorija Zankovič.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292