Ką darote, kai, po sunkios darbo dienos, atvėrę šaldytuvą pamatote jame pasikorusią pelių koloniją? Arba, koks sprendimas pirmiausiai šauna į galvą vos prabudus po stipraus vakarėlio, kai išeiti iš namų dar vis baisu, bet įsijungia pagiringas valgymas? Spėju, kad iki prekybcentrio vilktis ir prie puodų stoti ar kišti į save pusgaminius su kilogramu E tikrai nesinori. O kas belieka? Foodout’as, sakys kai kurie. O ar žinote daugiau alternatyvų, kurios tokiose situacijose gali išgelbėti gyvenančius Vilniaus mieste?

„Kepam ir vežam!“ šaukia „Eat More Chicken“ feisbuko koveris. Aha, taip ir yra – kalvarkėse, kur „naujasis“ turgus, įsikūrusiame ceche Andrejus su šaika čirškina vištieną, o „nuosavas“ kurjeris nugabena ją ten, kur esate. Na, sostinės teritorijoje.

Vištienos magnatai – šitaip save vadina cecho kolektyvas. Ir, žinokit, visai su jais sutinku vien todėl, kad, ištestavusi meniu nuoširdžiai nustebau: patiekalų pasirinkimas – įprasto street food’o meniu, nieko mandro, bet tokio skonio sparnelių ar burgerių, net ir salotų dar sostinėje neragavau. Chebra tai žino, tad prie griliaus, puodų ir keptuvių stovi iškelta galva ir drąsiai sako, kad šiame mieste tokius sparnelius galima rasti tik „Eat More Chicken’e“. O apie tai, kaip jie tapo vištienos magnatais, o, tiksliau, kaip buvo pradėtas ir vystomas šis verslas, pasakoja vienas iš įkūrėjų – oligarchas Andrejus.

Vištienos magnatas Andrejus Sereika

 

Nenustebkit, kad daug krykštauju netikėtose vietose. „Eat More Chicken“ ne šiaip sau turi smagią komunikaciją – vištieną kepanti šaika turi labai gerą humoro jausmą, o su pačiu Andrejumi prieš intervą (ir po jo) gerokai prisijuokėme. Norėčiau, kad patys akis į akį su juo susipažintumėte, tuomet suprastumėte, ko taip juokas ima 😀 Beje, tokią progą tikrai turėsite, o kur ir kada sužinosite, jei interviu juodraščio pasiklausysite.

Perspėjame, kad interviu juodraštis pilnas ne vietoje ištartų žodžių, juokingų reakcijų ir intonacijų, pamestų ar netikėtai kilusių minčių, emocinių nuokrypių, neaiškių pašalinių garsų ir gana asmeniškų bei intymių pasisakymų.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292