Pastaruoju metu, didėjant renginių skaičiui, suktis per skirtingas sostinės vietas tenka vis sparčiau. Vis dėlto ne į kiekvieną įvykį pavyksta suspėti, bet, vos išgirdus apie Kablyje organizuojamą naują renginių seriją „Vilnis“, akyse sužibo didesnis susidomėjimas. Tiesa, su fotografu Donatu sugebėjome išsiruošti tik į Vilnis S01E04.

Prieš tą balandžio ketvirtadienį namuose vyko pasiruošimas – išklausiau visus tris podcastus, įrašytus praėjusių renginių metu. Ir, O!Wow!, kiek neatrastos muzikos, įdomių minčių, netikėtų dainų pasirinkimų iš melomanų/atlikėjų… Bet, faktų faktas, gyvai klausytis istorijų ir garso takelių yra 10x smagiau!

Renginio bendraorganizatorius, visiems turbūt puikiai pažįstamas melomanas ir atlikėjas Tomas Boo pasakojo, kad Vilnies idėja gimė savaiminiu būdu: „Norėjosi kažkokio kitokio vakarėlio, vykstančio ne klubinę, bet paprastą savaitės dieną. Galiausiai, pasitvirtinę šią seriją Kablyje, su Martynu Karpovičiumi ir Ignu Swix apjungėme savo jėgas bei įgyvendinome renginį, kurį visuomet sudaro 2 dalys. Pirmojoje – pokalbiai, muzikinės laikmenų perklausos, celofano plėšymas nuo naujo muzikinio pirkinio, diskusija, pasakojimai ir t.t… Dalyvauja ir didžėjai, ir melomanai, ir šiaip kažkur matyti žmonės 🙂 O antrojoje dalyje – eklektiškas mixas, kartais šokinis, kartais tiesiog klausomas“.

Pirma renginio dalis – visuomet transliuojama audio / video Kablio facebooke, o antrąją chebra irašinėja ir deda ČIA . Mes tai, žinoma, raginame užsukti į Vilnis S01E05 jau šį ketvirtadienį ir viską stebėti gyvai. Šiame renginyje kalbasi bei savo muzikiniais atradimais dalijasi Ramūnas Zilnys ir Mantas T.
Na, pristatyti šių žmonių tikrai nereikia, o garantija, kad turėsit išties turiningą laiką, patys suprantat vien iš pašnekovų pavardžių, tikrai yra.

Už kadrus ačiūx3 Vataitas Photography!

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292