Galima būtų daug ir atskiruose tekstuose kalbėti apie šias roko grupes: apie tai, kad Ba. lyderio Beno Aleksandravičiaus muzikinį išskirtinumą ar talentą įžvelgti galima dar vaikystėje parašytoje dainoje, ar apie tai, kokį įdomų kelią muzikinėje karjeroje per dešimtmetį nuėjo Freaks on Floor komanda, norisi vėl ir vėl pasakoti, kaip ilgo ir nelengvo, bet su meile atlikto įdirbio dėka Colours of Bubbles užpildė perspektyvią Lietuvos muzikos nišą. Bet, net ir nesekdami šių grupių naujienų, miesto džiunglių gyventojai žino apie šiuos atlikėjus išties nemažai. Duodu ranką nukirsti, nepraslydo pro akis ir būsimas istorinis įvykis – „R KUBU“ koncertas vienoje didžiausių šalies arenų.

Daug garso ir šviesų – čia būtų menkas išsireiškimas renginio apibūdinimui. Daug roko, energijos ir meilės – šitaip būtų teisingiau, nes garsas, šviesos ir kiti papildomi efektai garantuotai atliks tik savo tikslingą darbą, sustiprins įspūdį ir papildys šou. O tai, pripažinkite, šių dienų koncertuose nutinka ne visada: dažnai efektais bandoma papildyti silpną turinį. Bet silpno turinio šiame koncerte tikrai nebus, galite būti tikri.

Komunikacija, kaip ir pridera tokio dydžio renginiui, pasirodė beveik kaip nušlifuotas deimantas: prepartis su išskirtinėmis atlikėjų muzikinėmis lauktuvėmis susirinkusiems gerbėjams, įvykęs viename populiariausių Vilniaus barų, ne vienas live’as, interviu radijo laidose, televizijoje, promo ant miesto sienų, be abejonės, pranešimai spaudoje, automobilių paradas senamiestyje, šaukiantis apie artėjantį „R KUBU“, puikūs video, kuriuose apie Ba., Freaks on Floor ir Colours of Bubbles kalba Lietuvos muzikos pasaulio apžvalgininkai bei kiti šios sferos nuomonių lyderiai ar veidai.

„R KUBU“ auto paradas (foto: Damn Good)

Koncertui dar neprasidėjus norisi atsistojus paploti visai kūrybinei komandai, kuri yra išties nemaža! Keista, kad video apie atlikėjus turi peržiūrų gana nedaug: nors atlikėjai dalijosi video kitokiu būdu, yra tikimybė, kad dalies besidominčių ar dar su atlikėjų kūryba nesusipažinusių žmonių ši info nepasiekė. Tam, kad taip nenutiktų, šiuos video paliekame čia. Ir ką… Pasimatom mega koncerte!

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292