25 metai. Tiek yra man, tiek šiemet „sukanka“ ir Scooter“iams. Nors kai jie pradėjo karaliauti scenoje, aš dar stačias po stalu praeiti tilpdavau, jų dainos kažkur ten giliai galvoje įstrigę – išgirdęs legendinį „tup tup tup turiuriup tup tup“, įtariu, dar ir už mane jaunesnis žinotų, kaip pritarti.

Šitų sentimentų vedami ir mes penktadienį patraukėme Kauno link. Su parkingu kaip visad parkės, tai šiek tiek vėlavom. Uždusę įbėgom į įvykio vietą ir žagtelėjom – ko mažiausiai tikėjomės, tai iki lubų užpildytos arenos. Nors grojo tik pirmasis iš apšildančių „Sash!” (Ekvadoras ištaškė, nu belekaip), visa ta itin marga auditorija jau per pirmus gabalus pjovė įsijuosus. Realiai tikrai amazing matyti milžiniškoj scenoj vieną bičą už pulto, 4 besistaipančias merginas (kažkaip nutarėm, kad lietuvaitės, nes jos ir buvo gražiausios viso show šokėjos) ir iš proto einančią pilną areną. Crazy, visiškai.

Jau po pirmo grajaus iš arenos atsipūsti chebra ėjo šlapiomis maikėmis ir per petį permestais džempais. Ir ta „chebra“ buvo dar vienas labai smagiai nustebinęs dalykas – prasilenkinėjau ir su, matyt, neturėtais kur padėti vaikais, ir su pusę amžiaus jau atšventusiais tėveliais. Kažkaip mažiausiai tikiesi, kad toks atlikėjas galėtų vienyti tokius skirtingus žmones, bet dar tikrai nebuvo tekę matyti šalia besitaškančio panko, atmarozko už su save aukštesne pana ir mamos amžiaus damos, drebiančios kažką panašaus į jumpstyle‘ą.

 

Per pertraukėlę nusigavom ir mes prasivėdinti, tuo tarpu persimetėm keliais sakiniais su random žmonėmis – „mes tai čia dėl „2 unlimited“. Jo jo, Scooter‘į jau girdėjom, o šitų dar ne“. Vienok keista, kad headliner‘is daliai antram plane, bet netruko suprasti kodėl.

Jei per Sash‘ą žmonės nuoširdžiai šoko, tai ant scenos pasirodžius „2 unlimited“ (vokaliste, jei skaitai, can I have your number?) ir užplėšus „No limit“, judėjo jau ir sėdimos vietos (yes, I know, kas gali pirkti sėdimą vietą į Scooter‘ius!). Čia įdomų dalyką pastebėjo fotografas – pasak jo, abu atlikėjai buvo ne tiek atlikėjai, kiek profesionalūs modeliai – pažiūrėti, išsiriesti ir nusišypsoti spėjo į kiekvieną objektyvą. „Profesionalai žino, ką daro”, konstatavo vienas iš mūsų ekipažo jau kelionės metu atgal. Nepasiginčysi. „2 unlimited” pabaigė galingai, ir ekranuose pasirodė žinia, jog turime pusvalandžio pertrauką prieš šio vakaro kulminaciją.

Dar šlapesni ir nusivarę šokėjai šniūrais patraukė link barų ir rūkyklų. Vienoje jų, beje, sutikau Scooter’ių veteraną – tai buvo jo trečias koncas. „Čia žmonių daugiau, bet labiau patiko Vilniuj klube. Garso daugiau buvo“, – sakė jis. Ha, 1 – 0, Kaune, your move! Prieš pat pertraukos pabaigą keliais sakiniais persimečiau su itin netikėtu duetu – prisidegti manęs paprašė indas ir latvis. Šie čia atvyko iš Rygos, jiems labai patiko Kaunas ir velniškai džiaugėsi koncu, tačiau labiausiai man įstrigo indo frazė: „Nobody is perfect. Except for Lithuanian girls“. Tai po pirmą už jus, damos 😉

 

 

Pertrauka į pabaigą, braunamės per minią, kuri, panašu, pasipildė žmonėmis iš sėdimųjų tribūnų, lendam už tvorelės ir sutūpę laukiam pradžios. Prieš tai ilgas instruktažas „kaip nenusideginti antakių 101“, nes kaip Scooter‘iai be FIIIIIREEE. Ir ne tik gabalo. Pirmi akordai, sausakimša Žalgirio arena klykia kaip išprotėjus ir ,keletą minučių patampęs nervus, ant scenos pasirodo vakaro žvaigždė. Nėra ką išsiplėsti – daugiau nei valanda legendinių Scooter‘ių hitų, tūkstantinė minia už nugaros, rėkianti kiekvieną „oi“ ar „ou“, ir tokiais pačiais tempais išsitaškantis Hansas. Po paskutinio bis‘o vėl seksas akims – tiek nusivariusių nuo kojų žmonių vienoj vietoj seniai bemačiau – paltu ir švarku pasidabinęs ar į išeiginį treningą įsispraudęs, visi kaip lygus pasidavė Scooter‘iui ir išprakaitavo lauk ne vieną kaloriją.

Overall, nors ir nesu didelis fanas, koncas tikrai išnešė. Nori to ar ne, matydamas tiek skirtingų (ir vyresnių!) žmonių pjaunant like there‘s no tomorrow, pats pradedi po biškį šokinėti nuo kojos ant kojos. Pabaigai – palinkėjimas. Toks iš giminės balių maždaug – sveikinam 25-to gimtadienio proga ir linkim dar tris kartus tiek pat! Tai va, Scooter’iai, laikykit kardaną, kaip užsukt reivą žinot geriau nei praktiškai bet kuris šiandienos šūd-dj‘ėjus.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292