Rudenį, žiemą ir pavasarį praleidusius šokių aikštelėje savo lankytojus sostinės muzikos klubas „Opium“ leidžia atostogų. Paskutiniai du šio sezono renginiai suplanuoti ateinantį savaitgalį. Tradiciškai Joninių naktį vykdavusios „Išleistuvės“ šįkart perkeltos į birželio 24-ąją, šeštadienį, ir tam yra labai rimta tarptautinė priežastis. Birželio 23-ąją klube viešės elektroninei muzikai skirto tinklalapio „Resident Advisor“ komanda, drauge atsivežanti net keturis užsienio atlikėjus bei savitą renginio koncepciją.

Inga Mauer

Nuo 2001-ųjų veikiantis, kaip bendraminčių, dievinančių šokių muziką, projektas prasidėjęs tinklapis „Resident Avisor“ šiandien savo biurus turi Londone, Berlyne, Japonijoje, juose dirba per 100 žmonių. Skaitmeniniu žurnalu ir vienu iš elektroninės muzikos atlantų iš draugų iniciatyvos virtusi platforma yra šios srities lyderė ir kasdien pristato svarbiausius elektroninės muzikos kūrėjus, jų leidinius bei renginius ir festivalius visame pasaulyje.

Prieš keletą metų „Resident Advisor“ savo veiklą išplėtė ir pačių organizuojamais aukščiausios kokybės muzikos renginiais įvairiose šalyse. Kompanija bendradarbiauja su įdomiausiais ir aktualiausiais pasaulio klubais, tokiais, kaip „Fabric“ Londone, „Robert Johnson“ Frankfurte ar „Sub Club“ Glazge. Pirmąkart „Resident Advisor“ kompasas stabtelėjo ties Lietuva.

Interstellar Funk

„Tai, kad tiek atlikėjų, tiek melomanų visame pasaulyje itin vertinamas tinklapis užmezgė kontaktą būtent su klubu „Opium“, lėmė keletas skirtingų faktorių – mūsų aistra šiai kultūrai,  patirtis ir ilgalaikės bei kryptingos pastangos kurti unikalų ir aktualų turinį, pirmiausia galvojant apie tarptautinę šokių muzikos sceną, ne tik apie išgyvenimą vietinėje rinkoje“, – teigia aštuntus metus veikiančio sostinės klubo programos vadovas Vidmantas Čepkauskas, primenantis, kad visai neseniai Lietuvoje ir klube pirmąkart viešėjo bei internetu vieną įspūdingiausių sezono renginių transliavo „Boiler Room“ komanda.

Naują savo slapyvardį V neseniai pristatęs V. Čepkauskas su vietos kolegomis Manfredu ir šviežiausiu nakties duetu „Siaubas“ penktadienį klube priims net keletą ypatingų drauge su „Resident Advisor“ parinktų atlikėjų. Tai – iš Sankt Peterburgo kilusi pasaulio pilietė Inga Mauer, vienas svarbiausių šio meto Amsterdamo veidų Interstellar Funk ir brutalizmo estetika alsuojančios Vienos leidyklos „Neubau“ atstovai. Kartu su „Resident Advisor“ ruošiami ir kiti nakties klube elementai.

Šeštadienį, birželio 24-ąją „Opium“ atsidarys anksčiau, nei įprastai, mat į programą reikės sutalpinti keliolika didžėjų. Tarp jų – Split Pulse, Anna Hanna, Recoco, „The Sneekers“, Clicklounge, Tumosa ir kt.

Resident Advisor eventą rasi ČIA.

Grand Išleistuvių – ČIA.

 

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292