Na, tikiuosi, dabar mintyse neklausiat „Kas ta Angelou?”. Jei bent kiek seki muzikines naujienas ar naršai pramogų turinį lietuviškuose naujienų portaluose, galų gale, jei truputį prijauti R&B muzikai, Angelou vardą jau turėjai pastebėti 2015-aisiais. O šį vėsų kovo 19-osios vakarą iš Klaipėdos kilusi žavinga šviesiaplaukė pristatė jau ketvirtąjį muzikinį klipą „HUSH”.

                                                                                Foto by APPVT

Angelou, arba kitaip – Andželika Petrauskaitė, studijuodama Birmingame nekepa dainų ar klipų tokiu greičiu kaip picas servina tinkliniuose restoranuose, bet tai tik įrodo kruopštumą ir geriausio rezultato ieškojimą. Aišku, stiprūs prodiusai galbūt rastų prie ko prisikabinti, bet šį sekmadienį priekaištų šiai atlikėjos bei jos kolegų JR Castro ir Tre Capital dainai aš pats tikrai neturiu.

Faktas, kad R&B mano kolonėlėse skamba galbūt tik kartą į mėnesį (greičiausiai dar rečiau), todėl nesu šio stiliaus muzikinių klipų fanas, tad ir pastarojo sprendimai manęs nepakerėjo. Bet, visada balsuodamas už pastangas ir, neapsimetinėsiu, nuostabaus grožio lietuvaites, sakau – it’s ok. Na, o dabar geriau patys įvertinkit. Voilà!

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292