Jau šį penktadienį, gruodžio 9d., Paribio g. 12, Vilniuje griaudės naujo undergorund‘inio klubo FABRIKAS atidarymas. Ta proga, su mumis pakalbėti sutiko vienas iš klubo savininkų, Twisted Visions, Vizionieriai projektų narys, didžėjus, renginių organizatorius ir visų galų meistras Rapolas, kuris kartu su kolega pro garso sistemų specialistu Vytautu Budzėjum ir užkūrė šią Fabriko mašiną, kurią galėsime išvysti dar šią savaitę. Beje, Vytauto garso sistemomis naudojasi daugybė žinomų klubų Vilniuje, tad patikėkit, kas dėsis jo nuosavam klube…

Klubo "Fabrikas" įkūrėjai

(Nuotraukoje: Fabriko įkūrėjai Vytautas ir Rapolas)


Labai banaliai paklausiu, tai ką šiuo metu veiki gyvenime, Rapolai?

Kol kas tai groju ir organizuoju renginius. Jei turi omeny, iš ko gyvenu, tai turbūt iš savo garso, apšvietimo aparatūros nuomos – Main Stage. Nuomojam garsą, kartais patys organizuojame renginius. O dabar kaip tik atidarinėjame Fabriką, vyksta beprotiškai įtempti remonto darbai, išeiginių nėra, miego trūksta, bet jausmas geras! Juk darai kažką, kas neša gerus pojūčius visiems elektroninės muzikos melomanams.

Ar nuomotum savo aparatūrą kokiems Broliams Aliukams?

Haha, kodėl gi ne.

Žodžiu, principingas nesi šiuo klausimu.

Verslas yra verslas. Dabar, įsivaizduok, Aliukai skambina ir sako „Išnuomok aparatūrą“, o aš sakau „Negrojat Drum and Bass? Nebus ir aparatūros“. (Juokiasi) Taip nieko nepasieksi 🙂

Klubo "Fabrikas" komanda

(Nuotraukoje: Rapolas ir jo kolega)

 

Koks yra didžėjaus mėgstamiausias patiekalas?

Haha, vištiena! Viskas iš vištienos. Sparneliai, kepsneliai ir t.t….

Tai naujajame klube FABRIKAS  gaminsite vištieną? 🙂

Deja, ne. Bet bus labai daug švaraus, kokybiško garso ir tikrai nustebinsime apšvietimu, bendru vaizdu. Manau, kad visi norės išsitraukt telefoną ir įamžint tam tikrą akimirką. Nors ir manome, kad akimirka reikia mėgautis, ne vien ją fotografuoti.

O kodėl Fabrikas? Kodėl visi underground‘o gerbėjai ir DNB fanai taip mėgsta tuos visus gamyklinius pavadinimus? Cechas, Loftas… Fabrikas?

Išties, yra kažkokios asociacijos. Tačiau Fabrikas todėl, kad šiose patalpose prieš tai buvo įsikūręs pakuočių fabrikas – spaustuvė. Mes kaip tik nenorėjom būt panašūs į cechą, net nebuvo tokios minties.

Aišku, Fabrike gaminsite reivą. O kuo Jūsų klubas bus išskirtinis? Kur kabliukas?

Na, visu pirma, nežadame apsistoti vien ties elektronine muzika, publikai ruošiame itin įvairią programą. Visų antra, tikimės, kad lankytojai įvertins vakarėlių kokybę. Turiu omenyje vizualizacijų, šviesos, garso išpildymą, mūsų pasirinktus atlikėjų sąstatus. Nenuvilsime ir nenusileisime geriausiems Lietuvos klubams bei renginiams.

Klubas "Fabrikas"

Sostinėje kas keletą mėnesių atidaroma vis daugiau naujų klubų, kavinių, vakarėlių erdvių. Vis dėlto dar vieną vietą šioje srityje kurti yra pakankamai rizikinga…

Aišku, tai didelė rizika, ir net šiek tiek avantiūra. Istoriją turinčias patalpas savivaldybė gali sulygint su žeme ir paversti daugiabučių kompleksu, tad visiškai neaišku, kiek ilgai gyvuosim. Dedame visas pastangas, kad iš Fabriko išaugtų į jaunimo traukos tašką: greta Fabriko yra ir rampos, naujas projektas „Išsikrauk“ – kambarys, kuriame gali išsikraut, palikt neigiamas emocijas, daužyt daiktus. Žodžiu, šioje miesto dalyje netrūksta nei veiklos, nei tikrai labai daug draugiškų, šiltų žmonių, norinčių ne vien užsidirbti, bet ir suteikti džiaugsmo kitiems. Viliamės, kad daug žmonių prisidės prie to, kad šis fabriko pastatas būtų išsaugotas.

O ar pamatysime tave už Fabriko pulto?

Žinoma! Planuose jau yra visa serija renginių „Twisted night“. Tikiuosi, ateisit?

Ateisim, jei atsakysi į paskutinį mano klausimą, kurį pasilikau kaip saldainį. Kokia tavo yra didžiausia gyvenimo gėda?

Gal… Kažkada, po draugų vestuvių, lipau miške į kažkokį apžvalgos bokštelį, kuris buvo tikrai aukštas, apie 20 metrų. O aš atsistojęs ant atbrailos pasiekiau medžio viršūnę ir į ją įsikibęs dariau protu nesuvokiamus dalykus…

(čia įsikiša žmona Orinta)Klubas "Fabrikas"

Tai čia gal labiau kvailas poelgis buvo, o gėda tai… Papasakok, kai stovėjai už krūmo ir lojai šunims, kurie tau lojo atgal… (abu juokiasi)

Jeigu dar neturi planų penktadienio vakarui, pasižymėkit adresą Paribio g. 12, Vilnius RAUDONAI!

Pasižymėti FABRIKO atidarymo renginyje gali ČIA.

Sekti klubo naujienas reikia ČIA.

 

 

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292