Dalinuosi naujausiu sumedžiotu grobiu – skubančių, lekiančių praeivių muzikos favoritais. Keista tai, jog užkalbinti miesto džiunglių gyventojai manęs vis išsigąsta. Ar čia įkyrių, sensacijų gatvėse ieškančių žurnalistų „bauda“? Drąsiau, juk nesikandžioju, tik medžioju jūsų klausomą muziką!

Vilniaus ausinukas

Susipažinkite su Ieva. Nors, man šūktelėjus, mergina iš inercijos paspaudė shuffle, kuris nebesugrąžino groto country rock gabalo, Ieva papasakojo, kad su tėčiu važiuodama mašinoje mėgsta klausytis Ievos Narkutės – lietuviška ir gražu. Tiesa, Norah Jones taip pat patenka į automobilyje skambančių atlikėjų sąrašą. Tačiau pastaruoju metu, rašydama bakalaurą, Ieva klausosi OHD – Priorities.

Vilniaus ausinukas

Gintautas klausosi radijo, ir ne bet kokio, o ispaniško LOS 40 PRINCIPALES! Netikėta, ar ne? Pasirodo, vaikiną tiesiog užkniso lietuviškos reklamos, todėl Gintautas mieliau renkasi stotį, kuri jų netransliuoja. Radijo stoties topai yra tai, ko dažniausiai klausosi šis miesto džiunglių gyventojas.

Vilniaus ausinukas

Ievai Marijai Joe Hertz rekomendavo draugas. Ši žavi dama sako, jog šio atlikėjo kūriniai padeda atsipalaiduoti, suteikia jėgų ir netgi iššaukia norą šokti. Gabalas – „At your touch“. Klausau ir jaučiu pavasarį!

Vilniaus ausinukas

Aistė – badmintono entuziastė. Į treniruotę ją lydi Black žymiausias gabalas, sukurtas 1987 metais ir savo laiku net 6 valstybėse pasiekęs TOP 10-ukus, „It‘s a wonderful Life“.

Nenustygstantis vietoje šokėjas Dominykas užanty slepia batoną ir klausosi trap’o. Klausiu – kodėl? Atsakymas paprastas: „Gerai benginaTrap‘as yra labai gerai. Kai pradeda pompinti, iškėlęs rankas šoku net ir būdamas gatvėje, prie parduotuvės!“ Taigi, traukiu gabalą iš bičo ausinuko: Trap Megamix October 2013 – Best of sickest TRAP Music (Mix #78). Skanaus!

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292