Kartais sunku atsistebėti, kokie žmonės yra nedrąsūs. „Skubu“ ar „nemėgstu fotografuotis“  – dažniausiai girdimos atmazkės, vis pasigirstančios mums paprašius nusifotografuoti bei pasidalinti ausinuke skambančia muzika. Iš desperacijos jau ėmėme skaičiuoti, kiek su šypsena mus pasitiko ir klausomais garso takeliais pasidalijo, o kiek atsiprašę, atsisakę pasikalbėti, pasuko savais keliais: 0-4, 1-5, 3 iš 7… 

Na, nebūkite tokie užsidarę – kartais nė nenutuokiate, kaip jūsų mintyse ar ausinukuose slypintys dalykai gali pradžiuginti kitus melomanus!
Padrąsinantis žodis tartas, tad dabar kviečiu visus „Miesto džiunglių“ skaitytojus praplėsti savo akimuzikratį ir žvilgtelėti į nepažįstamųjų ausinukų grojaraščius.

1

Vainius labai nenorėjo fotkintis, bet įkalbėti galiausiai pavyko! Visą savo gyvenimą jis klausosi trap’o, repo ir electro, o pašnekovo grotuve dažniausiai sukasi Wiz Khalifa, Asap Rocky, Rick Ross, 21 Savage gabalai. Kažkaip seniai besiklausiau tokios muzikos, tai jungiu dainą, kurios, prieš mums užkalbinant, klausėsi Vainius. Pasiklausykit ir jūs!

2

Su „Miesto džiunglėmis“ drąsiai sveikinosi ir įvarios muzikos besiklausanti Kornelija. Tuomet jos ausinėse skambėjo Major Lazer  Light it Up. Tačiau smalsumo vedami užmetėme akį ir į praeivės grojaraštį: ten puikuojasi Matt Simons „Lose Control“, Peruquois „Be Yourself“, ALMA „Karma“ irrrr Lilas ir Innomine „Žmogus Velniškai Bijantis Stebuklo“. Kornelija pastaruoju metu šių bičų muzikos klausosi kone kasdien ir sako, kad bilietai į artėjantį jų koncertą senokai sėdi kišenėj!

3

Susipažinkite – čia į autobusą skubėjęs Vytautas, kurio ausinėse – dubstep’as. Maniau, kad šio muzikos stiliaus fanai jau beveik išnykę… O pasirodo, kad ne! Į transporto priemonę vieną koją įkėlęs bičas dar spėjo tarstelėti „Visiškai nesvarbu kokia ji, nes muzika iš esmės yra jėga!“ ir parodyti, kas gi groja jo telefone. Tai štai: Example „Kids Again“.

4

Barborai buvo gana sudėtinga greitai išskirti atlikėjus favoritus, tačiau dėl meilės trip hop’ui ir džiazui tikrai neabejojo. „Muzika mane priverčia į priekį“,- sakė ji ir, parodžiusi grojaraštyje paleistą gabalą, nubėgo savais keliais. NU – All That Sound. Šitas geras!

5

Elektroninei muzikai savo playlist’us dedikavusi Ligita sako, kad paskutiniu metu klausėsi Alesso, bet gatvėje prigavome ją su Röyksopp gabalu „Running To The Sea“. Įsidedu į savo folderį ir aš – net nustebau, kad šis garso takelis nenugulė jame anksčiau…

7

„Miesto džiunglėms“ jaunuolis, vardu Aivaras, prasitarė, kad konkrečios muzikinės krypties savo grojaraščiams pasirinkęs neturi. Tiesa, šiomis dienomis jo ausinuke sukasi The Neighbourhood.
„Kartais tyla yra geriausia muzika“, – pokalbio pabaigoje pridūrė vaikinas. Ir žinote ką? Galbūt keista, bet aš su juo visiškai sutinku.

„Miesto džiunglių“ sutiktus veidus įamžino Donatas Vataitas.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292