Miesto džiunglių darbas, žinokit, yra tobulas. Va, su fotografu Donatu reguliariai po Vilniaus senamiestį pasivaikščioti išeinam, stebim žmones: su maloniau atrodančiais pasilabiname, susipažįstame, jų klausomų dainas į archyvus surenkame, o po to diskutuojame. Kaip įdomu įlįsti į miesto gyventojo ausis! Juk žmogaus įvaizdis, balso tembras ar bendravimo ypatumai neatskleidžia, koks iš tiesų jis. O, štai, muzika…

Muzika gali papasakoti apie praeivį daug ką: kokia jo būsena, nuotaika, kuri santykių tema šiuo metu aktuali, kaip artimai įsigilinęs į meną, koks jo skonis, kokiomis spalvomis mato gyvenimą ar, galiausiai, kaip yra linkęs mąstyti. Trumpai tariant, wow. Todėl kiekviename Vilniaus ausinuke norisi padėkoti savo dainomis ir mintimis pasidalinusiems, nes atsakyti į porą, iš pirmo žvilgsnio, paprastų klausimų išties yra beveik tas pats, kas įsileisti svetimkūnį į savo susikurtą vidinį pasaulį. Intymu. Todėl kiekvienam skrieja po didelį ačiū – mes  tai vertiname!

Susipažinkite su Viktorija, kuri, pasirodo, yra elektroninės muzikos gerbėja. Mergina sako, kad rytais, jei neužgroja daina, netgi pabusti rytais negali! O muzikinių ji atradimų ieško Spotify, klausydama Discover Weekly: tuomet analizuoja patikusių dainų atlikėjų diskografijas ir taip plečia savo klausomos muzikos „ausiratį“. Viktoriją prigavom su ausinėse skambančiu Paul Kalkbrenner – Feed You Head. Enjoy!

Danielius pasakojo, kad nuo pirmos iki aštuntos klasės lankė muzikos mokyklą ir labai gailisi, kad ją metė. Bet kuriuo atveju, dar ir šiandien muzika yra jo gyvenimo džiaugsmas. Pašnekovas dažniausiai klausosi, kaip jis pats sako, romantiško house, pavyzdžiui, The Weeknd. O daina, kuri priverstų ryte šokti iš lovos ir padėtų pasikrauti gerų emocijų – DJ Khaled „I Always win“. Tiesa, jo telefone pokalbio metu skambėjo The Chainsmokers & Coldplay!

Živilę prigavome Pilies gatvėje, besiklausančią MEANDI „I don’t fuck with you“. Muzikos ši jauna dama klausosi kasdien, važiuodama į ir iš darbo, grįžusi namo, tai trumpai – tyloje beveik ir nebūna. Živilė sako, kad muzikoje atranda labai daug savęs ir jos klausymasis yra relaksas. Įprastai mergina klausosi Drake ir Kanye – tai dažniausiai jos grojaraštyje besisukantys atlikėjai-favoritai.

Valentą muzika įkvepia, motyvuoja, ir nuteikia kas rytą linksmam gyvenimui: „Muzika man yra laisvalaikis. O dažniausiai renkuosi funky stilių. Tiesa, nemažai klausaus Ed Sheeran, nes man kaip ryžam – ryžas labai patinka. Mamaaaa, linkėjimai Šilaleeeeei!“. Kaip matote, paskutinė daina, skambėjusi vaikino grotuve prieš šį pokalbį ir buvo Ed Sheeran visuose radijuose non stop grojama daina „Shape of You“.

Kristina sako, jog muzika yra itin didelė jos gyvenimo dalis, nes pati yra šokėja: „Esu swing, jazz, lindy šokėja ir kaip  tik klausausi dainos, kuri labai įkvėpė viename workshop’e. Muzika man padeda išreikšti save, na, ir, savaime aišku, kas kartą praskaidrina dieną. Beje, šokti man labiausiai patinka pagal R&B, tačiau įprastai klausausi Fusion“.

Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292