Praėjusį sekmadienį, vos grįžę iš Berlyno kaipmat įšokome į Vilniaus kultūrinį šurmulį – juk ilsėtis po tokio spalvingo, judesyje ištirpusio miesto tyrinėjimų tikrai nesinori! Teik širdis, tiek smegenys prašėsi dar ir dar gatvės meno, muzikos, stilingų ir įdomių, išprotėjusių žmonių, jų istorijų, vasariškos ir energija prisirpusios atmosferos. Ta proga, įšokome šį troškulį numalšinti į Colours of Bubbles koncertą, o kitą dieną, pirmadienį – tiesiai į LRT Opus terasos atidarymą urbanistiniame, bet labai jaukiame LOFTO kiemelyje.

Gailėkitės tie, kurie Garbanoto Bosisto koncerto šiame renginyje neišgirdote taip, kaip mes gailimės savo grojatekoje atskiros ir reikšmingos vietos šios chebros psichodeliniam rokui nepaskyrę. Prie scenos bešokdami ar kur nors pakraštyje patogiai įsitaisę kaifavo ne tik jauni, bet ir vyresni. Labai gražu, Garbanoto Bosisto komandai plojame atsistoję ir pažadame dažniau savo ausinukuose ar kolonėlėse jų dainas prasukti!

Tiesa, reikėjo jums pamatyti prie įėjimo besidriekiančią eilę… Negalėjom patikėti savo akimis 😀 Turime įrodymų, kad ši džiunglių gyvatė buvo užsivyniojusi kaip reikalas – spustelėję ČIA galite patys įvertinti. Klausimų, kodėl ilgai tenka ilgai laukti koncerto pradžios, turbūt niekam nekilo.  Visi buvo sotūs pokalbiais, naujomis pažintimis ar tiesiog chillinimu, tad kantriai laukė, kol visi į LRT Opus terasos vidų bus įleisti. O galiausiai susirinko TIRŠTA MASĖ, kurioje, kaip bebūtų keista, žmonės jautėsi labai gerai, tarsi festivalyje, kai netgi nepažįstami yra savi.

Tuomet gerbiamas Darius Užkuraitis dėjo kaip visuomet iškalbingą pasveikinimą su šio koncepto, tuo pačiu ir vasaros (kad ir kokia ji bebūtų) sugrįžimu bei užleido pozicijas Garbanoto Bosisto nariams, kurie jau dėjo svaigaus, kartais net užhipnotizuojančio rokelio su emociniu trenksmu. Užmesti akį į ištrauką iš koncerto gali ČIA, o bendrą nuotaiką pajusti padės video, esantis ČIA.

Tai, žinote ką, visą laiką, nuo įžengimo į LOFTO kiemą, LRT Opus terasą, mūsų galvose sukosi daugmaž viena mintis. Remdamiesi kultūros, muzikinių atspalvių, skirtingų kūrybos išraiškų, laisvės trokštančiomis miesto džiunglių gyventojų širdimis, naujų patyrimų ir gyvenimo džiaugsmo pritvinkusiais jų žvilgsniais, spalvingais outfit’ais, remdamiesi mases jaunų ir vyresnių sutraukiančiais renginiais, galime drąsiai sakyti – Vilnius yra mažasis Berlynas. O kartais mūsų miestas netgi jaukesnis, įvairesnis, šiltesnis ir įdomesnis nei kiti! Tam, kad pajustum Vokietijos sostinės vibe’ą, nėra būtina mėgti elektroninę muziką ar reivuose lankytis. Pakanka užsukti į LRT Opus terasą. Ten gali ne tik kokybiškos muzikos pasiklausyti, bet ir akis į gražią, talentingą, įvairiapusišką ir aktyvią miesto džiunglių bendruomenę paganyti.
Šiandien gali būtent tai ir padaryti: Saulės Kliošas startuoja nuo 20val, bet jei ateisi bent pora valandų anksčiau, greičiausiai apeisi kosminio ilgio eiles, o ir po pirmadienio vargų pailsėsi, pavakarieniausi ar susirasi vieną kitą bendramintį. 😉

Photo credits: Kvality.
Pasidalink su savais
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneBuffer this page

Mes norime papasakoti tavo istoriją ir drauge sukurti daug išprotėjusių projektų!
Kūrybinės komandos ieškok: mumsidomu@miestodziungles.lt arba +370 61453292